Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, mässing, kupa i orange glas, höjd ca 49 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

795370

2020-07-23