Hans-Agne Jakobsson bordslampor
Klubbat för:
5 200 SEK
5 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON,(2) borsdslampor 1 par, BN26, AB Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft, aluminium, vitlackerade, rödlackerade inuti, lampan lyser med rosa sken, (reflekterat) undersidigt etikettmärkt, höjd ca 45 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage
795371
2020-07-23