Rob Engström väggpendyl

Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl
Rob Engström väggpendyl

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, Rob Engström, sengustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, höjd 77 cm

795377

2020-07-21