Spegel
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-tal första hälft, blandstill, bemålad i svart samt delvis förgylld, krön med pastelage, ca 85x70 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, löst bakstycke, skador på pastelage, färgbortfall
795390
2020-07-23