Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-tal första hälft, blandstill, bemålad i svart samt delvis förgylld, krön med pastelage, ca 85x70 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, löst bakstycke, skador på pastelage, färgbortfall

795390

2020-07-23