Oscar Johannesson skulptur

Oscar Johannesson skulptur
Oscar Johannesson skulptur
Oscar Johannesson skulptur
Oscar Johannesson skulptur
Oscar Johannesson skulptur
Oscar Johannesson skulptur
Oscar Johannesson skulptur
Oscar Johannesson skulptur
Oscar Johannesson skulptur
Oscar Johannesson skulptur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR JOHANNESSON (1883-1963): Skulptur, gips, signerad och daterad O Johannesson 1939, höj 40 cm

Nagg, ytslitage

795392

2020-07-21