Lisa Larson vas unik

Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON (född 1931), vas, unik, 1970-tal, delvis glaserat stengods med underglasyr i brunt, signerad ´´Lisa Larson´´ samt Gustavbergs studiohand, höjd ca 34 cm

Bruksslitage

795395

2020-07-23