Göran Gidenstam litografi

Göran Gidenstam litografi
Göran Gidenstam litografi

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

GÖRAN GIDENSTAM, (född 1949): Länk vid barriär, signerad samt E T, litografi, ca 32x51 cm

Kuntoraportti

795398

Päivämäärä:

2020-07-23