Göran Gidenstam litografi
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
GÖRAN GIDENSTAM, (född 1949): Länk vid barriär, signerad samt E T, litografi, ca 32x51 cm
Kuntoraportti
795398
Päivämäärä:
2020-07-23