Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 2 st, Monica Backström och Bertil Vallien, glas, signerade "Kosta Boda 48854 M Backström" samt "Boda B Vallien 42638", höjd 21 resp 12 cm
Bruksslitage
795400
2020-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här