Vallien och Backström vaser

Vallien och Backström vaser
Vallien och Backström vaser
Vallien och Backström vaser
Vallien och Backström vaser
Vallien och Backström vaser
Vallien och Backström vaser
Vallien och Backström vaser
Vallien och Backström vaser

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, Monica Backström och Bertil Vallien, glas, signerade "Kosta Boda 48854 M Backström" samt "Boda B Vallien 42638", höjd 21 resp 12 cm

Bruksslitage

795400

2020-07-23