Byrå senabarock

Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock
Byrå senabarock

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BYRÅ, senbarock, 1700-talets första hälft, ek, delvis invändes med furu, mässingbeslag, höjd ca 73, 100x53 cm

Proveniens: Familjen Nordenskiöld

Slitage, skador, lagningar, beslag senare, 2 nyckelås saknas

795412

2020-07-25