Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
EVALD BJÖRNBERG (1895-1971) Landskap, signerad samt daterad 44, med konstnärens dedikation på baksidan, olja på duk uppsatt på pannå, ca 10x20 cm
795415
2020-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här