Strutvas glas och silver

Strutvas glas och silver
Strutvas glas och silver
Strutvas glas och silver
Strutvas glas och silver
Strutvas glas och silver
Strutvas glas och silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRUTVAS, 1900-talets första hälft, glas och silver, slipad dekor, höjd ca 25 cm

Smärre slitage, några mindre nagg

795417

2020-07-23