Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
DOSA, silver, niellodekor i rutmönster, invändigt förgylld, oidentifierad mästare i i, Moskva 1866, probör Viktor Vasilyevich Savinsky, längd 7,5 cm
Lock med ägarmonogram, mindre slitage
795419
2020-07-25