Bord med belyst glasskiva

Bord med belyst glasskiva
Bord med belyst glasskiva
Bord med belyst glasskiva
Bord med belyst glasskiva
Bord med belyst glasskiva
Bord med belyst glasskiva

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med belysning, 1930/40-tal, fanerat i alm, med hyllor, bordsskiva i slipad råglasskiva med dekor av blommor och fjärillar, höjd 57, diameter 90 cm

Mindre fanérskador

795427

2020-07-25