Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med belysning, 1930/40-tal, fanerat i alm, med hyllor, bordsskiva i slipad råglasskiva med dekor av blommor och fjärillar, höjd 57, diameter 90 cm
Mindre fanérskador
795427
2020-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här