Soffbord bord 1 par rotting

Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting
Soffbord bord 1 par rotting

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting, skiva i glas resp råglas, vardera höjd ca 50, 89x89/ 44x42 cm

Smärre ytskador

795429

2020-07-25