Golvur England
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, England, 17/1800-tal, urtavlan märkt Wignall Ormskirk, fodralet i ek och mahogny, höjd ca 219 cm, pendel, nyckel, samt 1 lod medföljer
Smärre ytskador, torrsprickor, funktion ej testad
795431
2020-07-25