Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, England, 17/1800-tal, urtavlan märkt Wignall Ormskirk, fodralet i ek och mahogny, höjd ca 219 cm, pendel, nyckel, samt 1 lod medföljer

Smärre ytskador, torrsprickor, funktion ej testad

795431

2020-07-25