Gustave Jean Jacquet oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUSTAVE JEAN JACQUET (1846-1909): Damporträtt, signerad G Jacquet, olja på pannå, 71x59 cm

795436

2020-07-25