Lars Erik Falk seriegrafi

Lars Erik Falk  seriegrafi
Lars Erik Falk  seriegrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): Abstrakt komposition, signerad och daterad 54 samt numrerad 25/50, seriegrafi, ca 24x19 cm

795445

2020-07-23