Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EDWARD HALD (1883-1980): Skålfat, graal, signerad Orrefors s-graal II E Hald 1955 II, höjd 6, 15x15 cm
Zustandsbeschreibung
Undersida med slitage
795448
2020-07-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner