Bägare Söderhamn
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BÄGARE, silver, Johan Pettersen Söderhamn 1767, svisselerad dekor, invändigt förgylld, höjd ca 8 cm, vikt ca 41 g
Kuntoraportti
Smärre bucklor
795456
Päivämäärä:
2020-07-21