Bägare Söderhamn

Bägare Söderhamn
Bägare Söderhamn
Bägare Söderhamn
Bägare Söderhamn
Bägare Söderhamn
Bägare Söderhamn
Bägare Söderhamn
Bägare Söderhamn

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BÄGARE, silver, Johan Pettersen Söderhamn 1767, svisselerad dekor, invändigt förgylld, höjd ca 8 cm, vikt ca 41 g

Kuntoraportti

Smärre bucklor

795456

Päivämäärä:

2020-07-21