Matskedar silver 17/1800-tal

Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal
Matskedar silver 17/1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

MATSKEDAR, 3 st, silver, Matthias Grahl Göteborg 1742, Zettersten samt Johan Malmstedt Göteborg 1813, längd 21-22,5 cn

Zustandsbeschreibung

Monogram och slitage, Zettersten med bristning

795457

2020-07-25