Nautica toiletteskåp för båt

Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt
Nautica toiletteskåp för båt

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

SKEPPSINREDNING, toiletteskåp, vitmålat, metall och trä, omkring 1900, spegel, nerfällbar dörr med invändigt handfat och tvålkoppar i porslin samt tappkran, möjlighet att hälla vatten överst via en tratt, höjd 173, 53x30 cm

Bruksslitage, porslin med sprickor och krackelyrer, fästanordning på sidor saknas

795460

2020-07-25