Nautica toiletteskåp för båt
Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
SKEPPSINREDNING, toiletteskåp, vitmålat, metall och trä, omkring 1900, spegel, nerfällbar dörr med invändigt handfat och tvålkoppar i porslin samt tappkran, möjlighet att hälla vatten överst via en tratt, höjd 173, 53x30 cm
Bruksslitage, porslin med sprickor och krackelyrer, fästanordning på sidor saknas
795460
2020-07-25