Bägare Hudiksvall

Bägare Hudiksvall
Bägare Hudiksvall
Bägare Hudiksvall
Bägare Hudiksvall
Bägare Hudiksvall
Bägare Hudiksvall
Bägare Hudiksvall
Bägare Hudiksvall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, silver, Christoffer Baumann Hudiksvall 1767, svisselerad dekor, invändigt förgylld, höjd ca 8 cm, vikt ca 55 g

Smärre bucklor

795465

2020-07-21