Parti tenn 5 delar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARTI TENN, 5 delar, 1800/1900-tal, bestående 1 par ljusstakar, 1 ljusstake, 1 stop samt 1 supkopp, paret ljusstakar undertill märkta E. W., höjder ca 8-16 cm
Smärre slitage, ljusstakarna något sneda
795474
2020-07-23