Parti tenn 5 delar

Parti tenn 5 delar
Parti tenn 5 delar
Parti tenn 5 delar
Parti tenn 5 delar
Parti tenn 5 delar
Parti tenn 5 delar
Parti tenn 5 delar
Parti tenn 5 delar

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PARTI TENN, 5 delar, 1800/1900-tal, bestående 1 par ljusstakar, 1 ljusstake, 1 stop samt 1 supkopp, paret ljusstakar undertill märkta E. W., höjder ca 8-16 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, ljusstakarna något sneda

795474

2020-07-23