Stolar 10 st

Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6+4 st, 1900-tal, stomme i betsad bok, Hepplewhite stil, sitsar klädda i Frima Svenskt Tenn textil "Under Ekvatorn", sitthöjd 43 cm

Slitage, senare klädsel

795475

2020-07-21