Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKELPLATTOR, 2+2+4, fajans, 1700-tal, bl a figurscener, ca 13x11,5 resp 13x13 cm
Monterade på träplattor, nagg
795477
2020-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här