Skulpturgrupp efter Clodion

Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion
Skulpturgrupp efter Clodion

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURGRUPP, efter Clodion, 1900-talets början, parian, höjd ca 42 cm

Smärre slitage, lagning på fingrar, ställvis blank yta

795480

2020-07-27