Sameknivar

Sameknivar
Sameknivar
Sameknivar
Sameknivar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMEKNIVAR, 3 st, renhorn, delvis trä och läder, varav en signerad A.Pp, total längd ca 21-23 cm

Slitage, delvis med dedikation

795481

2020-07-24