Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID WRETLING (1901-1986): Stående kvinna, signerad och daterad David Wretling 1955, nr 9/10, gips, höjd ca 82 cm
Påskrift i blyerts
795490
2020-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här