David Wretling skulptur

David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): Stående kvinna, signerad och daterad David Wretling 1955, nr 9/10, gips, höjd ca 82 cm

Påskrift i blyerts

795490

2020-07-21