Pergamentband
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PERGAMENTBAND (6) Antonius Velleius, Paterculus cum selectis variorum notis. Antonius Thysius J. C. editit & accurate recensuit. Leyden and Rotterdam, Hackius, 1668, Historia patriarcharum..1642, Publii papinii statii, 1671, Lamberti Bos, Ellipses graecae...1742, L Ivlii Flori, Historiae Romanae, 1600/1700-tal, Abrege de L´histoire...1600/1700-tal, samtliga pergamentband
Varierande skick, påskrifter, veck, slitage
795492
2020-07-23