Partnersdesk swedish grace

Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace
Partnersdesk swedish grace

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PARTNERSDESK, 1920/30-tal, swedish grace, fanerat i björk med dekor i intarsia, profilerad och bemålad skivainredd med 6 lådor, höjd 76, 150x89 cm

Nyckel saknas, senare bemålad skiva, slitage

795496

2020-07-21