Lådhurts furu 1900-tal

Lådhurts furu 1900-tal
Lådhurts furu 1900-tal
Lådhurts furu 1900-tal
Lådhurts furu 1900-tal
Lådhurts furu 1900-tal
Lådhurts furu 1900-tal
Lådhurts furu 1900-tal
Lådhurts furu 1900-tal
Lådhurts furu 1900-tal
Lådhurts furu 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

LÅDHURTS, 1900-tal, furu, höjd ca 75 cm, 10 lådor,
nyckel saknas

Smärre slitage, nyckel saknas

795501

2020-07-23