James Howden golvur
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, Skottland, urtavlan märkt James Howden, Edinburgh, fodral i ek, slag, höjd 220, pendel, lod samt vev och nyckel medföljer
Fodral med sprickor, slitage, ej funktionstestad
795502
2020-07-21