James Howden golvur

James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur
James Howden golvur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1700-tal, Skottland, urtavlan märkt James Howden, Edinburgh, fodral i ek, slag, höjd 220, pendel, lod samt vev och nyckel medföljer

Fodral med sprickor, slitage, ej funktionstestad

795502

2020-07-21