Hoar

Hoar
Hoar
Hoar
Hoar
Hoar
Hoar
Hoar
Hoar
Hoar
Hoar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOAR (2) 1800/1900-tal, Bornholm D6, glaserat stengods, höjd ca 19 samt 58x36 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

795503

2020-07-23