Kerstin Hörlin-Holmqvist soffbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffbord, "Plommonet", ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1900-talets andra hälft, valnöt och teak,, oval form, höjd ca 53, samt124x 56,5 cm

Repor, stötmärken, bruksspår

795506

2020-07-23