Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WILHELM KIESEWETTER (1811-1865): Mansporträtt, signerad W Kieswetter, olja på duk, ca 31x26 cm
Duklagning, krackleringar, smärre färgbortfall
795510
2020-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här