Wilhelm Kieswetter oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILHELM KIESEWETTER (1811-1865): Mansporträtt, signerad W Kieswetter, olja på duk, ca 31x26 cm

Duklagning, krackleringar, smärre färgbortfall

795510

2020-07-21