Skrivbord Kina
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, Kina, 1900-talets andra hälft, två hurtsar med två skivor som fästes på hurtsarna, hurtar med låda och skåp, höjd ca 88 cm, 144x70 cm
Smärre slitage, repor, märken, sprickor, en skiva saknar kil
795521
2020-07-30