Skrivbord Kina

Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, Kina, 1900-talets andra hälft, två hurtsar med två skivor som fästes på hurtsarna, hurtar med låda och skåp, höjd ca 88 cm, 144x70 cm

Smärre slitage, repor, märken, sprickor, en skiva saknar kil

795521

2020-07-30