Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, 1900-talets andra hälft, betsad furu, höjd ca 42 samt 150x35 cm

Något ostadig, bruks och åldesrrelaterat slitage

795525

2020-07-23