String hyllsystem

String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String" 1950/60-tal, 3 moduler i form av skåp med skjutdörrar och bakomliggande hyllor, ett skåp som saknar skjutdörrar i glas, ett mindre med två lådor, med följer också en mindre senare hylla med 4 gavlar och 3 hyllplan, teak och valnöt, nyckel finns, de stora gavlarna ca 215x30, största modulen höjd 58 samt 78x45 cm,

Bruks och åldersrelaterat slitage

795529

2020-07-23