Nils Ove Olson oljemålning

Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS OVE OLSON ( 1903-1975): signerad och daterad Olson 51, olja på duk, ca 79x62,5cm.

Smärre färgbortfall på duken, ej examinerad ur ram, Smärre skador på ramen.

795531

2020-07-22