Mindre bojaner Kina

Mindre bojaner Kina
Mindre bojaner Kina
Mindre bojaner Kina
Mindre bojaner Kina
Mindre bojaner Kina
Mindre bojaner Kina
Mindre bojaner Kina
Mindre bojaner Kina
Mindre bojaner Kina
Mindre bojaner Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINDRE BOJANER, 3 st., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, globulär form, polykrom dekor, botten med märke, höjd ca 12 cm

Smärre slitage

795532

2020-07-21