Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AMPEL, omkring 1800-talets mitt, senempire, 4 ljusarmar, förgylld, höjd ca 80, diameter 45 cm
Senare elektrifierad
795533
2020-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här