Ampel senempire

Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AMPEL, omkring 1800-talets mitt, senempire, 4 ljusarmar, förgylld, höjd ca 80, diameter 45 cm

Senare elektrifierad

795533

2020-07-21