Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI SILVER (8), bestående av 1 par ljusstakar, strumppådragare, sockerskål, gräddkanna, fickspegel samt 2 skålar, ljusstakarna stämplade K&EC (Ceson), Göteborg 1964, fyllda, höjd ca 15 cm, i övrigt stämplar från Sverige, England och Mexiko, totalvikt exkl ljusstakar och fickspegel ca 583 gram

Slitage

795543

2020-07-23