Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOCKERSKRIN, silver, rokokostil, 1900-talets andra hälft, NM Thune Norge, invändigt förgylld, höjd 12, 14x11 cm, vikt 371 g

Kuntoraportti

795547

Päivämäärä:

2020-07-21