Sockerskrin silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOCKERSKRIN, silver, rokokostil, 1900-talets andra hälft, NM Thune Norge, invändigt förgylld, höjd 12, 14x11 cm, vikt 371 g
Kuntoraportti
795547
Päivämäärä:
2020-07-21