Monterskåp i glas och marmor

Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor
Monterskåp i glas och marmor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONTERSKÅP, märkt Georg Hylén Malmö, stomme i aluminium, bottenplatta i marmor, ett hyllplan i glas, skjutdörrar, höjd 52,5cm, 90x50cm

Bruksslitage, smärre nagg i glaset.

795548

2020-07-26